O mnie

To nie magia, to natura. Tak można opisać proces przeobrażania się larwy w motyla – z mało docenianego żyjątka rodzi się piękny motyl. A znasz historię brzydkiego kaczątka? Stawiam, że tak. Na tym blogu robimy to samo – przeobrażamy się w lepszą wersję siebie.

Cześć! Ja jestem Daria, a ten blog to moje wyjście ze strefy komfortu. Od jakiegoś czasu rozwój stał się mi bardzo bliski i codziennie w jakiś sposób się rozwijam. Ty także 😊

Dlatego zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, by wydobyć najlepsze cechy, kompetencje, umiejętności i myśli, jakie w Tobie drzemią. Postaram zmotywować Cię do pracy nad sobą. Pokażę Ci, jak zmienić swoje życie, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Na „dzień dobry” zapamiętaj, że regularność, sumienność i zaangażowanie – choćby nawet przez 15 minut dziennie – mogą po jakimś czasie sprawić, że będziesz w czymś mistrzem.

Reasumując, ten blog to miejsce, w którym sprzątamy swoje życie, wzmacniamy je i meblujemy na nowo. Odpowiednia organizacja może wywrócić Twoją codzienność do góry nogami –  w pozytywnym znaczeniu. Nie bój zrobić się pierwszego kroku, którym jest… wsłuchanie się w siebie.

!Pamiętaj, że intensywne dążenie do perfekcji może być zgubne!

Wierzę w to, że rozwój osobisty to także dbanie o swoje zdrowie i ciało,  dlatego na blogu pojawiać się będą również wpisy dotyczące właśnie tego zagadnienia.

Pamiętaj, by:

  • Pozwolić sobie na szczęście
  • Skończyć z biernością w swoim życiu
  • Wierzyć w siebie
  • Pokonywać swój strach
  • Być wdzięcznym

Zapraszam też na facebook’a